svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. +370 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
1077797

Vaikų priėmimas


INFORMACIJA DĖL PRIĖMIMO Į DARŽELĮ

Informuojame, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2021 m. gruodžio 22 d. patvirtintu sprendimu Nr. T2-300 pasikeitė Vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašas ,,Dėl Vaikų priėmimo į Klaipėdos miesto švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Priėmimo tvarkos aprašas nuo 2022 m. sausio 1d.

Visa su priėmimu į darželius susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://www.klaipeda.lt/lt) (skiltis priėmimas į darželius) arba (https://ikimokyklinis.klaipeda.lt/).


ĮSTAIGOS LANKYMO TVARKA

Su įstaigos lankymo tvarka ugdytinių tėvai supažindinami susirinkime, kuris organizuojamas prieš pradedant lankyti lopšelį-darželį, taip pat lankymo tvarka aptariama dvišalėje tėvų ir įstaigos mokymo sutartyje.

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ direktoriaus  2021 m. rugpjūčio 23 d. Nr. V-51 įsakymas ,,Dėl ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo mokymo sutarčių patvirtinimo“

Vaikai išbraukiami iš sąrašų ir perkeliami į kitą grupę įstaigos vadovo įsakymu, tėvams (globėjams) pateikus prašymą (prašymo formos).

Mokslo metų pradžia rugsėjo 1 d., atostogos lopšelyje-darželyje „Volungėlė“ numatomos birželio-rugpjūčio mėnesiais (pagal atskirą savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo įsakymu patvirtintą tvarką).


 Siūlome susipažinti su mūsų įstaigoje parengta informacija apie vaiko adaptacija lopšelyje


  (Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2022-10-06)

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.