svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
998545

Specialistų paslaugos

  • Lopšelis-darželis „Volungėlė“ teikia ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugas.
  • Ugdymo procesas organizuojamas įgyvendinant įstaigos ikimokyklinio ugdymo programą „Pažinti save, pažinti tave“ ir Bendrąją priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programą

KALBOS KOREKCIJOS VALANDĖLĖS vaikams, turintiems kalbos ir komunikacijos sutrikimų

Bendradarbiaujant su pedagogais ir tėvais siekiama diagnozuoti ir koreguoti vaikų kalbos bei komunikacijos sutrikimus. NEMOKAMOS korekcinės valandėlės vedamos 2 kartus per savaitę, pagal tvarkaraštį.


VAIKO GEROVĖS KOMISIJA


1. Ilona Gaidienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė;
2. Ilona Tautavičienė, logopedė – komisijos narė;
3. Vida Nausėdienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė – komisijos narė;
4. Reda Karčikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja – komisijos narė;
5. Janina Trijonienė, visuomenės sveikatos specialistė – komisijos narė.
  Vaiko gerovės komisijos paskirtis – nustatyti vaikų specialiuosius ugdymosi poreikius, jų tenkinimą, užtikrinti palankias ugdymo(si) sąlygas, stiprinti pedagogų, tėvų (globėjų, rūpintojų) gebėjimą ugdyti šiuos vaikus, užtikrinant jų ugdymosi(si) veiksmingumą.
• Pagal kompetenciją atliekami specialiųjų poreikių vertinimai, rengiamos ir įgyvendinamos pritaikytos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymosi programos, vaikų poreikių tenkinimui kuriama specialioji ugdymo(si) edukacinė aplinka.
• Vykdomos informavimo ir konsultavimo paslaugos specialiųjų poreikių vaikų tėvams.


 

PSICHOLOGO PASLAUGOS

Informuojame, kad tėveliai, pageidaujantys konsultuotis vaikų raidos, pedagoginės ir socialinės psichologijos klausimais turi kreiptis į Klaipėdos pedagoginę psichologinę tarnybą kontaktiniais telefonų numeriais: 8 4634 2253, 8 6991 0201.  Registruotis konsultacijai ar užduoti rūpimus klausimus galima ir  el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

Išsamesnė informacija Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos interneto tinklapyje www.klaipedosppt.lt

           Visiems tėvams kartais reikia pasitarti dėl vaikų ir paauglių elgesio, savijautos ar tarpusavio santykių. Vaikai ir paaugliai dažnai ką nors iškrečia, ne visuomet pavyksta su jais susikalbėti ar suprasti elgesio priežastis. Neretai suaugusieji nežino, kaip reaguoti ar nusiraminti, jaučiasi blogais tėvais.Skaityti plačiau

Visiemstevamskartaisreikiapasitarti


PAPILDOMAS UGDYMAS (UGDYMO TURINIO TURTINIMAS) 

Klaipėdos lopšelio-darželio „Volungėlė“ prioritetinės veiklos — etnokultūros vertybių perdavimas ir perėmimas, sveika ir saugi gyvensena, meninė vaikų saviraiška. Siekiant, praturtinti ugdymo turinį, pagilinti prioritetinių veiklos sričių žinias, patirtį, gebėjimus, įstaigoje organizuojama veikla: molio ir šiaudo dirbtuvėlėse, Lego-dactos kambarėlyje, muzikos salėje, sporto salėje (grūdinimo, plokščiapėdiškumo, laikysenos korekcija), pasakų kambarėlyje (kalbos ir komunikavimo korekcija). 

MOLIO, ŠIAUDO DIRBTUVĖLĖS. NEMOKAMA veikla organizuojama vyresnio amžiaus vaikams. Vaikai supažindimama su molio ir šiaudo paslaptimis. Vaikai mokomi lipdyti įvairius vaikų gebėjimus atitinkančius molio ir šiaudo dirbinius, susipažįsta su etnokultūros simboliais. 

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ ikimokyklinio amžiaus neformaliojo vaikų švietimo etnokultūrinio ugdymo programa 
Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ priešmokyklinio amžiaus neformaliojo vaikų švietimo etnokultūrinio ugdymo programa

LEGO KAMBARĖLIS. Veikla NEMOKAMA. Vaikai mokomi bendrauti ir bendradarbiauti, kurti, eksperimentuoti, susikaupti, atlikti darbą iki galo, spręsti problemines situacijas, pastebėti ir įvertinti savo bei draugų žaidimo (veiklos) rezultatą; lavinti smulkiąją motoriką, skatinti kūrybiškumą, mąstymą, rūšiuoti detales, įsiminti geometrines figūras, orientuotis erdvėje, skaičiuoti, lyginti, analizuoti, daryti išvadas. 

SVEIKATINIMO KOREKCIJOS VEIKLA SPORTO SALĖJE

Siekiama stiprinti pėdos ir kojų raumenis, grūdinti organizmą, stiprinti vaikų nugaros, pilvo, juosmens raumenis, gerinti medžiagų apykaitą bei kitų organų sistemų veiklą.  Nemokama veikla vyksta du kartus per savaitę vaikams, linkusiems į plokščiapėdystę (diagnozuoja pediatras arba šeimos gydytojas).  

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ ikimokyklinio amžiaus neformaliojo vaikų švietimo sveikos gyvensenos ugdymo programa 
 Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Volungėlė“ priešmokyklinio amžiaus neformaliojo vaikų švietimo sveikos gyvensenos ugdymo programa

VEIKLA MUZIKOS SALĖJE

 Papildomos individualios veiklos metu vaikai mokosi valdyti savo balso aparatą, taisyklingai kvėpuoti, lavinama klausa, laikysena, atmintis, vaizduotė. Siekiama ugdyti muzikalią asmenybę, skatinti domėtis ir pažinti muziką. Vaikų ansambliai, solistai atstovauja įstaigą miesto šventėse, konkursuose, kt. renginiuose. NEMOKAMA veikla vyksta du-tris kartus savaitėje su gabiais muzikai, dainavimui vaikais (pirmenybė teikiama 5-6 metų vaikams). 


 

(Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2022-11-17)

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.