svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
937839

Teminės pramogos

2022 m.

SU GIMTADIENIU, MIELA KLAIPĖDA!  

2022 m. sausio 10-14 d. įstaigoje vyko teminė savaitė

savaites temine veikla kvietimas

***

STEAM teminė savaitė ,,ŽIEMOS TYRINĖJIMAI IR ATRADIMAI‘‘ (2022 01 24-28)

Visą savaitę, vaikai su mokytojomis, taikydami STEAM idėjas kalbėjo apie žiemą, sniegą, ledą, džiaugsmus ir pavojus. Lauke džiaugėsi sniegu, parsinešę sniego į grupę „lipdė“ Senius Besmegenius, iš dėžių juos konstravo grupėje ir žaidė žaidimus ,,Padovanok Besmegeniui sniego gniūžtę‘‘. Į plastikinius maišelius dėjo sniegą, juos uždarę tyrinėjo: šaltas, baltas, skaičiavo akis, sagutes. Sniegą dažė.
Nekasdieniškose, žaismingose veiklose vaikai lavino aplinkos pažinimą, smulkiąją motoriką, matematines žinias, meninius gebėjimus, sakytinę kalbą. Darant veiklas vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

NUOTRAUKOS

***

KELIONĖ PO LIETUVĄ (2022 02 15)

Su 104-uoju Lietuvos gimtadieniu sveikino „Volungėlės" vaikučiai.

NUOTRAUKŲ FILMAS

***

,,MES - ŽEMĖS VAIKAI" (2022 03 21)

Kovo 21-ąją minima Pasaulinė Dauno sindromo diena.

Parodyti palaikymą žmonėms su Dauno sindromu gali kiekvienas - tereikia tą dieną mūvėti spalvotas skirtingas kojines. Augame draugiški ir tolerantiški...
Su pavasario saulės spinduliais atkeliavo Pasaulinė Žemės diena (kovo 20 d.)...
Pažymėjome šią dieną žiūrėdami filmukus apie ekologiją, kalbėdami apie rūšiavimą ir Žemės saugojimą.


Ačiū saulei, kad šildo Žemę,
Ačiū Žemei, kad augina medį,
Ačiū medžiui, kad suteikia pavėsį žolei,
Ačiū žolynams, kad spalvomis džiugina žmogų.

VEIKLŲ NUOTRAUKOS

 ***

 Muzikinė viktorina ,,MUZIKINIS KLAUSIMĖLIS" (2022 05 10)

 Gegužės 10 d. mūsų priešmokyklinukų komanda dalyvavo šalies muzikinėje nuotolinėje (per Zoom) viktorinoje ,,Muzikinis klausimėlis". Renginį vedė Žmogutis Muzikutis iš Vilniaus. Ohoho, kokie buvo klausimai! Bet viskas atsakyta ir pasidžiaugta rezultatais. https://youtu.be/bTV85jAWhuU (čia puikuojasi mūsų vaikų piešiniai).

2022muz klausimelis

 ***

 Klaipėdos miesto šventė „KLAIPĖDA - MES TAVO ATEITIS” (2022 05 19)

Visų Klaipėdos darželių vaikai dalyvavo šventiniame renginyje "Klaipėda - mes tavo ateitis", skirtame Klaipėdos 770-ečiui. Šventė vyko dvylikoje miesto vietų. Darželiai "Volungėlė", "Rūta", "Pakalnutė", "Sakalėlis" ir "Dobiliukas" pasirinko švęsti I. Simonaitytės kalno papėdėje. Dainavom klaipėdiečių mokytojų sukurtas dainas apie mūsų miestą, skandavom, lipom į kalną su baltom išpuoštom 20 metrų ilgio vėliavom ir žaidėm "Jūra banguoja" žaidimą. Šį renginį filmavo su dronu. 

ŠVENTĖS NUOTRAUKOS

***

Mini eminė savaitė „SAUGIAI KELIAUJAME Į VASARĄ" (2022 06 03)

Organizuota mini teminė savaitė „Saugiai keliaujame į vasarą“. Svečiuose sulaukėmė ir daktaryčių Adatyčių, kurios papasakojo kaip saugiai elgtis prie vandens, iškylaujant, kaip saugotis nuo saulės, ir su dainomis, šokiais, pramogomis pagaliau sulaukėme ilgai lauktos vasarėlės.

RENGINIŲ NUOTRAUKŲ FILMAS

***

RUGSĖJIS VĖL SUKVIETĖ VISUS

Jau naktys šaltesnės ir dažniau lyja. Tai ateina ruduo. Su naujais nuotykiais, draugais, eksperimentais, žaidimais, atradimais, muzika, sportu, pasakom...

Šiandien "Volungėlė" sulaukė visų savo volungiukų. Juos grupėse pasitiko Mokytojos, o rytmetyje "Sveiki atvykę" - muzikinės Spalvos.

2022volungele rugsejis

2022rugs1

NUOTRAUKOS

***

ŠIMTAKOJIS MOLIŪGAS (2022 09 27)

Rugsėjo 27 dieną „Volungėlės“ kieme vaikai kūrė ŠIMTAKOJĮ MOLIŪGĄ ir apavė savo išaugtus batukus. Gero kelio tau, MOLIŪGE ŠIMTAKOJI, keliaujant rudens takeliu...

2022moliugas2

NUOTRAUKOS

***

SAUGAUS EISMO SAVAITĖ (2022 10 17-21)

Spalio 17-21 dienomis „Volungėlėje" vyko saugumo savaitė. Jos metu vaikai susipažino su gelbėjimo tarnybų darbu. Kartu su policijos pareigūnu, bei šuneliu Amsiu pakartojo saugaus elgesio gatvėje taisykles. Savaitės veiklas vainikavo akcija „Saugus, kai žinau" ir mašinų paradas. Tėvelių, vaikų ir mokytojų gamintomis mašinomis gėrėjomės mašinų parodoje... Ačiū už laaabai aktyvų dalyvavimą. Būkite saugūs visur ir visada.

RENGINIŲ NUOTRAUKOS

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

2021 m.

 

2021zeme   

  ŽEMĖS DIENA — KOVO 20

2021-03-19
„Su paukščiais baltais, su darbais gerais, mes Žemę mylime, apkabime mažais savo delnais“. Su Žemės diena visus sveikina Klaipėdos lopšelis-darželis „Volungėlė". Akcijos nuotraukos.

 

***

 2021vanduo  PASAULINĖ VANDENS DIENA— KOVO 22

2021-03-23

 Kovo 22-ąją dieną darželyje buvo minima Pasaulinė vandens diena. Vaikai kartu su grupės mokytojomis atliko eksperimentus su vandeniu, tyrinėjo jo savybes, patyrė daug džiugių emocijų. Vaikai ragavo vandenį su citrina, apelsinu, įvertino skonį ir pasirinko sau skaniausią, prisiminė vandens svarbą, naudą, panaudojimo būdus. Veiklų metu buvo sužadintas vaikų smalsumas, mąstymas, kūrybiškumas.

Veiklų nuotraukos

Priešmokyklinės „Šiaudinukų“ gr. filmas „Lašelis mano delne

***

eziukai

  SVEIKAS SKANĖSTAS IŠ DARŽOVIŲ IR VAISIŲ

  2021-01-17

 Ekologinė darbo grupė sausio 18-22 d. organizuoja STEAM teminę savaitę

  Plačiau

 

 ***

vabaliukai

 

    TEMINĖ SAVAITĖ  „VABALAI TABALAI“

 2021-05-17

 2021 m. gegužės 17-21 d. Įstaigoje vyks teminė savaitė „Vabalai tabalai“.

vabalai grupei-1

***

DAUGKARTINIŲ MAIŠELIŲ DIENA  (2021-10-18)

Aš myliu žemę daugkartinių maišelių diena 2021klimato sav veikla

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 2020 m.

Kaukių karnavalas „KAIP PELĖ IEŠKOJO SŪRIO“ (2020-01-06)

Darželis turi tradiciją sausio 6 d. atsisveikinti su Kalėdų eglute, pasipuošti karnavalo kaukėmis. Šį kartą visos kaukės apsilankė Pelės muzikiniuose namuose.

Renginio nuotraukos

***

BIRŽELIO 1-OJI — diena vaikams, su vaikais ir apie vaikus

Minime ne tik Tarptautinę Vaikų gynimo dieną, bet ir sugrįžimą į darželį po ilgo nesimatymo! Ta proga darželio kieme žaidėme, piešėme, pūtėme burbulus ir labai džiaugėmės vėl susitikę. Darželis vėl prisipildė linksmo vaikiško juoko, klegesio ir laimės.
Vaikai — tai ne maži žmonės, o dideli stebuklai...

Nuotraukų galerija

***

Rugsėjo 1-oji „LAUKIAME“

2020-rugs1

Dienos nuotraukos įstaigos Facebook puslapyje


2019 m.

EGLUTĖS KELIONĖ Į LEDO ŠALĮ  (2019-01-08)

Sausio 7 dieną įstaigos muzikos salėje vyko tradicinis rytmetys — atsisveikinimas su eglute. Vaikai šoko, grojo, deklamavo ir dainavo pačius mylimiausius kalėdinius numerius. 

2019eglute

Nuotraukos įstaigos Facebook puslapyje 

***

PAUKŠTELIŲ FIESTA (2019-03-29)

Kovo 29 d. darželio Šarkos visus darželinukus pakvietė į paukščių sugrįžtuvių šventę. Darželio kieme vaikai žaidė, deklamavo ir kitaip linksminosi.

Renginio nuotraukos

***

„VOLUNGĖLĖS“ KARALYSTĖJE“ (2019-09-01)

2019rugs1 

Renginio nuotraukos įstaigos Facebook puslapyje. 

***

EIK, OŽELI, APLINK BERŽELĮ  (2019-11-18)

Lapkričio 11 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Volungėlė“ vyko tradicinės Ožio dienos šventės, skirtos piemenų ganiavos pabaigtuvėms. Renginius organizavo įstaigos etnokultūros  grupės pedagogės ir meninio ugdymo mokytoja.

2019ozys

Renginio nuotraukas galima rasti įstaigos Facebook puslapyje šiuo adresu 

(Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2021-02-19)


Mūsų TEMINIŲ PRAMOGŲ archyvai

 

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.