svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. +370 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
1068755

STEAM veiklos. „Mano draugas pasakos veikėjas“.

Gruodžio mėnesį lopšelyje-darželyje „Volungėlė“ vaikučiai gyveno pasakų karalystėje.  Perskaitę labiausiai patikusią pasaką pedagogai su vaikais organizavo kūrybines dirbtuvėles: konstravo piešė, modeliavo, tyrinėjo. Veiklų metu vaikai darė nykštuką iš antrinių žaliavų. Sprendė problemą, kaip popieriaus lapą sutalpinti buteliuke, pasirodo, reikia popierių susmulkinti.

Vaikai statė  paršiukams namus pasirinkdami medžiagas matytas pasakoje ir patys įvertino kiekvienos medžiagos tvirtumą ir patvarumą. Patys gamino, piešė, konstravo pasakų veikėjus ir aplinką tinkančią pasakai. Mažiausieji tyrinėjo, kaip galima judinti ir prakalbinti pirštukines lėlytes.

Vaikai sužinojo, kad piešdami, lipdydami, konstruodami patys gali susikurti mylimų pasakų veikėjų teatrą ir būti artistais. Gali būti inžinieriais ir nuspręsti iš kokių medžiagų namas tvirčiausiais. STEAM veikos nusiteikė vaikus džiugiai kūrybinei veiklai, padėjo pažinti juos supantį pasaulį.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.