svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. +370 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
1068764

STEAM veiklos. „Magneto galia“

Kovo mėnesį „Volungėlės“ ugdytinai STEAM veikloje susipažino su magneto galia.

Tikslas. Supažindinti vaikus su magneto savybėmis, išsiaiškinti neparastas magneto galias, lavinti mąstymą, smulkiąją motoriką, plėsti vaikų žodyną.

Vaikams buvo pasiūlyta atlikti įvairius tyrinėjimus su magnetu. Mažieji sužinojo, jog magnetai turi nepaprastą galią. Jie skirtingus kūnus traukia ir stumia net per skirtingo storio popierių, vandenį, stiklą ir net per stalą. Ugdytiniai išsiaiškino, jog magnetai būna įvairiausių formų, dydžių ir spalvų. Veiklų metu vaikai stebėjo, kaip magnetukai traukia vienas kitą, stumti mašinytę pirmyn ir vienu metu gali pakelti daug adatėlių, sąvaržėlių ar kitų metalinių daiktų. Tyrinėjimai grupėse vyko naudojant buitinius daiktus, kanceliarines priemones ir kitas medžiagas. Vaikų nuostaba ir tyrinėjimo džiaugsmas buvo begalinis , nes magnetai kuria stebuklus. Šios patirtinės veiklos padėjo vaikams suprasti, jog magnetas traukia arba stumia daiktus, kurie pagaminti iš metalo, turi metalinių detalių.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.