svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
998523

STEAM veiklos. „Sniego pokštai“

Sausio mėnesį vaikai su mokytojomis grupėse ir lauke eksperimentavo patyriminėse STEAM veiklose „Sniego pokštai“, „Naminis sniegas“.

Tikslas – plėsti vaikų žinias apie sniegą, jo savybes lauko sąlygomis ir patalpoje, supažindinti su skirtingu vandens būviu: skystas, kietas ir garai. Ugdyti vaikų kūrybiškumą netradicinėmis priemonėmis.

Vaikai gamino dirbtinį sniegą iš krakmolo ir skutimosi putų. Diskutavo apie natūralaus ir dirbtinio sniego panašumus ir skirtumus.

Stebėjo, kaip kinta sniego būsena jam esant šiltoje patalpoje – sniegas virsta vandeniu, pakaitinus vandenį, jis virsta garais.

Lauke darė sniego žmogeliukus stiklainyje. Dekoravimui naudojo gamtinę medžiagą – šakeles, kankorėžius. Skaičiavo kiek kastuvėlių sniego reikia įdėti į stiklainį kol jis užsipildo iki viršaus.

Piešė ant sniego ir stebėjo, kaip sniegas sugeria dažus. Lipdė lipdinius iš sniego ir lygino juos pagal dydį.

Patyriminėje veikloje vaikai lavino gamtos pažinimo, matematines žinias, smulkiąją motoriką, meninius gebėjimus, sakytinę kalbą.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.