svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

 

0 Vaiko labui LOGO jpg

 

22

 

AM logo geltonas 1

 

LOGO ZD SUP spalvotas GALUTINIS 2021

 

sveika mokykla logotipas RGB

 

 

Zipio draugai logo Lietuva

 

 

58711

 

Logotipas 

 

 

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
998540

STEAM veiklos. „Didžiosios statybos“

Gruodžio mėnesį vaikai kartu su mokytojomis eksperimentavo ir ieškojo inžinerinių sprendimų patyriminėse STEAM veiklose „Didžiosios statybos“

 

Tikslas. Įvairių medžiagų pagalba, projektuojant, kuriant, ieškant inžinerinių sprendimų padėti vaikams suprasti bei patirti kaip ir kodėl tai vyksta.

Veiklų metu vaikai susipažino su inžinieriaus darbu, pamatė, kaip atrodo namo projektas, patys statė ir projektavo. Išbandė įvairias statybines medžiagas: kaladėles, popierių, smėlį ir akmenėlius. Lygimo, kuri medžiaga labiau tinkama statybai, yra tvirtesnė ir patvaresnė.

Konstruodami ir statydami vaikai drąsiai įgyvendino savo kūrybinius sumanymus. Išradingai naudodamiesi įvairiomis pateiktomis priemonėmis ir daiktais jie žaismingai įsisavino pateiktą medžiagą, plėtojo žodyną, klausinėjo, domėjosi, sprendė kilusias problemas.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.