svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
972925

STEAM veiklos. „Atradimų mėnuo“

Lapkritis — „Atradimų mėnuo“ . Volungiukai keliavo gamtamoksliniu, technologiniu, inžineriniu, matematiniu ir menų keliu 

 

Tikslas. Skatinti kūrybiškai, aktyviai veikiant ir naudojantis turimomis šiuolaikinėmis priemonėmis, siekti nuosekliai įgyvendinti STEAM (integralaus gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos taikymo) idėjas kasdienėje ugdymo(si) praktikoje.

Lapkričio mėnesį patyriminių veiklų metu vaikai žaidė su vandeniu ir susipažino su jo savybėmis. Statė neprastus statinius ir eksperimentavo su spalvomis, tyrinėjo, kaip atsiranda šešėliai, juos piešė ir žaidė šešėlių teatrą.

Vaikai buvo skatinami eksperimentuoti, pasitelkti vaizduotę, papildant estetikos, jutiminio ir emocinio patyrimo aspektus. Visos savaitės metu norėjo sužinoti, išmokti, suprasti, kas vyksta aplinkui. Vaikai tyrinėdami atidžiai stebėjo, klausėsi, lietė, domėjosi.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.