svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
972937

STEAM veiklos. „Lapų vitražai"

Rugsėjo mėnuo „Lapų vitražai" — gamtamokslis mėnuo

 

Tikslas. Skatinti stebint ir pažįstant gamtą rinkti medžių ir krūmų lapus bei kitą gamtinę medžiagą, įtvirtinti žinias apie rudens požymius. Kurti dailės darbelius iš susirinktos gamtinės medžiagos ugdyti kūrybiškumą.

Patyriminių veiklų metu vaikai stebėjo lapus, kaštonus, giles rūšiavo juos pagal spalvas ir dydžius, tyrinėjo pro mikroskopą, kūrė dailės darbelius.

Patrauklia ir žaisminga forma vaikai susipažino su gamtos reiškinių, gamtinės medžiagos tyrinėjimu lauko erdvėse plėtotojo aplinkos pažinimo, skaičiavimo ir matavimo, tyrinėjimo, kūrybiškumo pasiekimų sričių gebėjimus.

Vaikai smalsiai tyrinėjo, mokėsi apibūdinti tai, ką mato, vartoti atitinkamas spalvas ir dydžius reiškiančius žodžius. Ugdėsi pagarbos gamtai įgūdžius. Darželio ugdytiniai padėjo vienas kitam, bendravo ir bendradarbiavo atlikdami įvairią veiklą. Kadangi ši veikla vaikams buvo įdomi, jie noriai dalyvavo, dalijosi savo įspūdžiais, samprotavo, diskutavo tarpusavyje.

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.