svetaines-medis   EN  RU  NEĮGALIESIEMS

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Lopšelio- darželio adresas:

I. Simonaitytės g. 26, Klaipėda 95135

El.paštas volungeleklaipeda@gmail.com

Mob. 8 682 07 907

Juridinio asmens kodas - 190427939

Lietuvos pasirengimas ekstremalioms situacijoms

72lt

1Online-logo 1

Paieška
Mus jau aplankė
Articles View Hits
937827

Komisijos ir darbo grupės


TARYBA

Reda Karčikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos pirmininkė

Eglė Jelenskytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos sekretorė

Ona Untulienė, direktoriaus pavaduotoja — tarybos narė

Aldona Bakstienė, auklėtojos padėjėja — tarybos narė

Žydrūnė Jurgutytė, tėvų taryba — tarybos narė

Irena Andriuškienė, tėvų atstovė — tarybos narė


DARBO TARYBA

Kamilė Vygantienė,ikimokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos pirmininkė

Inga Valužienė, sandėlininkė — pirmininkės pavaduotoja

Vilma Zabielienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos sekretorė


METODINĖS TARYBA

Ilona Gaidienė — tarybos pirmininkė

Viktorija Pužaitė, preišmokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos narė

Erika Liutinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — tarybos narė

Rūta Budinavičienė, meninio ugdymo mokytoja tarybos narė

Kamilė Vygantienė, ikimopkyklinio ugdymo mokytoja — tarybos narė


MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ ATESTACIJOS KOMISIJA

Renata Vasiliauskienė, direktorė — komisijos pirmininkė

Irina Paradnikaitė-Abromavičienė, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė — komisijos narė

Vaiva Bumblauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — komisijos narė

Alina Vitkalova, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — komisijos narė

Alma Rumšienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — komisijos narė

Emilija Jocienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja — komisijos narė

Irena Andriuškienė, tėvų atstovė — komisijos narė


VIDAUS AUDITO KOORDINAVIMO (VAK) DARBO GRUPĖ

Renata Vasiliauskienė, direktorė — koordinatorė

Rūta Budinavičienė, meninio ugdymo mokytoja — darbo grupės pirmininkė

Ilona Tautavičienė, logopedė — darbo grupės narė

Vilma Gedminienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja — darbo grupės narė

Erika Liutinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — darbo grupės narė

Vilma Zabielienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja — darbo grupės narė


VAIKO GEROVĖS KOMISIJA 

Ilona Gaidienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui — komisijos pirmininkė

Lina Kuprelienė, logopedė — komisijos pirmininko pavaduotoja

Vilma Gedminienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja — komisijos narė

Reda Karčikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja  komisijos narė

Janina Trijonienė, visuomenės sveikatos  specialistė  komisijos narė

Vaiva Bumblauskaitė, iki mokyklinio ugdymo mokytoja   komisijos narė


INTERNETO SVETAINĖS TVARKYMO NUOLATINĖ DARBO GRUPĖ 

Renata Vasiliauskienė, direktorė —  darbo grupės vadovė

Ilona Gaidienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui  darbo grupės narė

Rūta Budinavičienė, meninio ugdymo mokytoja  darbo grupės narė, vedėja

Irma Ežerskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja  darbo grupės narė

Viktorija Jakumienė, raštinės administratorė   darbo grupės narė


 (Paskutinį kartą svetainės puslapis atnaujintas 2021-09-08)

 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir informaciniais tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Patvirtinkite savo sutikimą juos naudoti, paspausdami „Sutinku“. Daugiau informacijos apie privatumo politiką.